Atlyginimų skaičiuoklė

Atlyginimo skaičiavimo kriterijai

Atlyginimo skaičiavimo rezultatai

Atlyginimų skaičiuoklė

Dažnai atsiradus tam tikrose situacijose kiekvienam kyla klausimas, kaip tiksliai reikia apskaičiuoti neišmokėto atlyginimo, išeitinės išmokos ar atostoginių sumas. Tai padaryti padės internetinė atlyginimų skaičiuoklė. Tai tam tikra programa, kuri gali suskaičiuoti išmokamą atlyginimą, kuris yra gaunamas atskaičius visus mokesčius, bei priskaičiuotą atlyginimą, kuris yra rašomas algalapyje, tai yra, neatskaičius mokesčių. Kitaip tariant atlyginimų skaičiuoklė suskaičiuos gaunamą algą ir „į rankas“, ir „ant popieriaus“, taip pat įvertins ir darbo vietos kainą.

Atlyginimų skaičiuoklė yra prieinama visiems interneto vartotojams. Ji atitinka visus galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus. Rekomenduojama naudotis tik tokia skaičiuokle, kuri pateikiama oficialiuose internetiniuose puslapiuose.

Atlyginimų skaičiuoklė pasižymi ypač paprastu naudojimu, todėl norintiems tokiu būdu susiskaičiuoti pinigus nekils jokių sunkumų. Jums tereikia įvesti prašomas sumas į tam tikras nurodytas eilutes. Taip pat svarbu nurodyti, kokį atlyginimą pageidaujate matyti: iki mokesčių nuskaitymo ar po jo. Kadangi atliginimas truputį kinta ir dėl auginamų vaikų skaičiau, norint gauti tikslius rezultatus reikia nurodyti ir tai. Tai atlikus informacija būna automatiškai sugeneruojama ir rezultatai pateikiami stulbinančiu greičiu.

Pastaruoju metu itin vertinama atlyginimo skaičiuoklė padės žymiai greičiau išspręsti įvairius darbo ginčus ir sužinoti, ar iš tiesų darbdavio darbuotojui sumokėtas atlygis atitinka tą sumą, kokią jis turėtų gauti.

Atsiliepimai
2017-12-11 19:58:33
PASIPIKTINOME SIOS IMONES DARBU. ATVAZIAVO PRIDARE BROKO, PASIEME PINIGUS VIEN UZ ATVAZIAVIMĄ( UZ 100 KM ATSTUMA 300 EURU), O PASKAMBINUS DIREKTORIUI JIS PASIUNTE ANT 3 RADZIU IR PRADEJO GRASINTI TEISMAIS.

JUODASIS GARNYS, UAB
2017-12-11 18:42:45
Gerbiamieji Drogo pirkejai. Noriu atkreipti visu demesi.! Kad Droge butent Savanoriu pr. kuris randasi Vilniuje. Kainos priakiu neatitinka, labai stebekit savo pirkiniu čekius kai perkate ten prekes. Siandien nusipirkau prekia kur kaina nurodita 5 eur. su biskiu. O ismuse 6 eurus su centais na...

DROGAS, UAB parduotuvė
2017-12-11 18:34:59
interneto greitis 2,8 mb/s...

CGATES, UAB klientų aptarnavimo skyrius