Lietuvos banko lito ir svarbiausių užsienio valiutų santykis

=

Valiutų skaičiuoklė

Skirtinga valstybių valiuta ne vienam tampa iššūkiu, kadangi siekiant įvertinti ir tinkamai planuoti finansus kitoje šalyje, būtina žinoti ne tik kokia valiuta naudojama konkrečioje valstybėje, bet ir kokia yra jos vertė. Tai išsiaiškinti padeda internetinės valiutų skaičiuoklės. Jos yra greitas ir patogus būdas, norint atlikti valiutų kursų konversijų skaičiavimus bei efektyviai planuoti finansus.

Valiutų skaičiuoklės suteikia ir visą naudingą informaciją apie kiekvieną dieną kintančius valiutų kursus. Dėl šios priežasties žmonės, analizuodami pateiktą informaciją, lengvai numato, kada valiutos kurso kitimas jiems yra pelningiausias. Be to, svarbu ir tai, kad internetinė valiutų skaičiuoklė nėra apribojama darbo valandų, todėl operacijos atliekamos bet kuriuo paros metu. Ši skaičiuoklė visą informaciją apie valiutų kursus, jų kitimus bei valiutų santykius gauna tiesiogiai iš Lietuvos banko ir nuolatos automatiškai ją atnaujina.

Internetinė valiutų skaičiuoklė yra ypač paprasta ir patogi programa. Norintiems tokiu būdu suskaičiuoti pageidaujamus dalykus tereikia užpildyti kelius laukelius nurodant pasirinktą valiutą ir datą, kuriai bus skaičiuojamas tų valiutų santykis. Pasirinkus norimą valiutą bei įvedus reikiamus duomenis į nurodytus laukelį, informacija būna automatiškai sugeneruojama ir pateikiama stulbinančiu greičiu. Naudojanti šia valiutų skaičiuoklę galima apskaičiuoti daugiau nei 25 pagrindinių pasaulinių valiutų vertes.

Atsiliepimai
2017-10-19 12:04:55
Zmoniu eileje apie 20, kebabas padaromas per 4 minutes, visas kolektyvas Kas 20min ruko lauke (tauro g.). Kebabas buna pasiles is isores, viduje mesa Salta. Isvada - paruosiama kebabu I prieki ir jie tik pasildomi.

JAMMI KEBABAI, UAB KULVERSTUKAI
2017-10-19 10:54:59
Firmoi jokios tvarkos. Virsininkai visad pykti ir megejai sugadinti nuotaika. Moka juodais ir tai mziau normos suvirintojo, o dirbsi viska ka lieps. Jai kazkas nesigus liksi apkeiktas.

SKAIDISTA, UAB
2017-10-19 10:43:30
Visa tai vyksta ne tik Sv, Roko liginineje, bet ir salia esancioje klinikineje ligonineje, mociute per 3 dienas nuzude vaistais, riso rankas prie lovos, buvo siaubingai uisberta, pasigavo kazkoki uzkrata, ant kuno buvo baisios melynes, lyg nuo sumusimo. Apie patycias ir ziauru elgesi jau nekalbu,...

ŠV. ROKO LIGONINĖ, VŠĮ